GGP Česká republika – Současná česká rodina

Přečtěte si, prosím, níže uvedené informace o výzkumu před vstupem do dotazníku.

Pro vstup do dotazníku klikněte SEM

Řekněte nám Váš příběh

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v jedinečném vědeckému výzkumném projektu „Současná česká rodina“. S Vaší pomocí můžeme významně přispět k vědeckému poznání a zlepšení života obyvatel České republiky.

Byl/a jste náhodně vybrán/a tak, aby byl zajištěn nezkreslený popis celé české společnosti. Vaše účast je nesmírně důležitá a Vaše odpovědi nenahraditelné. Podělte se s námi o Váš životní příběh, popište osobní situaci, plány do budoucna a vyjádřete názory na důležité společenské otázky.

Vyplnění tohoto dotazníku trvá přibližně 40 až 60 minut. Můžete jej kdykoliv přerušit a pokračovat později. Vaše údaje se uloží a po opětovném zadání Vašeho identifikačního čísla se dostanete zpět na místo, kde jste dotazník přerušili.

Koordinátoři výzkumu zaručují, že s Vašimi údaji bude zacházeno důvěrně a v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Informace budou použity výhradně pro vědecké účely a budou zveřejněné pouze v podobě souhrnných statistických ukazatelů.

Vstupem do dotazníku souhlasíte s účastí ve výzkumu “Současná česká rodina” a s použitím údajů pro výzkumné účely. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat (e-mailem na adresu ggp@fss.muni.cz).

Pro vstup do dotazníku klikněte SEM

GGP – Současná česká rodina

 

 

 

 

 

Subscribe to our Mailing List!

Fill the form below with your contact information to receive our monthly GGP at a glance newsletter.