GGP Česká republika – Současná česká rodina

 

 

Řekněte nám Váš příběh

Zveme Vás k účasti v jedinečném výzkumném projektu o rodině „Současná česká rodina“. S Vaší pomocí můžeme významně přispět k poznání a zlepšení života českých rodin.

Byli jste náhodně vybráni tak, aby byl zajištěn reprezentativní portrét české populace. Vaše účast je nesmírně důležitá, neboť zastupujete další obyvatele Česka, jejich životy, postoje a názory. Chtěli bychom Vás zdvořile požádat o účast v našem výzkumu. Podělte se s námi o Váš životní příběh, rodinnou situaci a vyjádřete Vaše osobní názory na důležité společenské otázky.

Vyplnění tohoto dotazníku trvá přibližně 40 až 60 minut. Můžete jej kdykoliv přerušit a pokračovat později. Vaše údaje se uloží a po opětovném zadání Vašeho identifikačního čísla, které jste obdrželi, se dostanete zpět právě na místo, kde jste dotazník přerušili. Vyplnění tohoto dotazníku funguje ve všech webových prohlížečích a na všech zařízeních (mobil, PC, tablet). Pokud narazíte na  technické problémy, zkuste, prosím, jiný prohlížeč nebo zařízení

Koordinátoři výzkumu – Masarykova univerzita, Univerzita Karlova a NIDI se sídlem v Nizozemsku – i spolupracující agentura SC&C a Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, zaručují, že s Vašimi údaji bude zacházeno důvěrně, v anonymizované podobě a v přísném souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity výhradně pro vědecké účely a budou zveřejněné pouze v souhrnné podobě jako jsou statistické ukazatele, průměry nebo korelace. Nebude možné, aby Vás kdokoliv identifikoval nebo spojil Vaše odpovědi s Vaší osobou.

Chtěli bychom s Vámi zůstat v kontaktu a dozvědět se o Vašem dalším životě. Proto plánujeme v průběhu následujících let další kolo dotazování. Do roku 2025 budeme proto znovu kontaktovat každého, kdo se zúčastní tohoto výzkumu.

Pokud máte potíže s přístupem k dotazníku, deaktivujte ve svém prohlížeči blokování reklam.

Zahájení průzkumu GGP

Než začneme, je nutné, abyste výslovně souhlasil s účastí v tomto výzkumu. Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na adresu foliva@scac.cz.

Souhlasím s účastí ve výzkumu “Současná česká rodina” a s použitím mých údajů pro výzkumné účely

GGP – Současná česká rodina

 

Start your research with GGP Data today

Subscribe to our Mailing List!

Fill the form below with your contact information to receive our monthly GGP at a glance newsletter.